Godło PTTK
Godło koła

Klub Przewodników Beskidzkich i Terenowych
im. Witolda Pustówki
Oddział PTTK "Gorce" w Nowym Targu


IV Pielgrzymkę Ludzi Gór

W dniu 11 maja 2008 zapraszamy na IV Pielgrzymkę Ludzi Gór.

Wyjazd autobusu godz. 7/30 obok MOK ( Pod Baranami). Dokładne informacje w załączniku.

Zapisy w Muzeum Podhalańskim  Rynek 1 (Ratusz) w Nowym Targu, telefon: (0 - 18) 266-77-76.Rajd "Na Raty"

                     Klub Przewodników Beskidzich i Terenowych  im. Witolda Pustówki w Nowym Targu
                         Zaprasza na V Rajd Górski "Na Raty" Gorce-Pieniny. Rajd ten jest imprezą turystyczną wpisaną do kalendarza Zarządu Głównego PTTK i jest organizowany dla osób zrzeszonych w Kołach, Klubach PTTK, dla dzieci i młodzieży szkół oraz dla turystów indywidualnych.

W dniu 20.04.2008r

                 Klub Przewodników Beskidzich i Terenowych w Nowym Targu, zaprasza na uroczyste rozpoczęcie sezonu turystyki górskiej w Małopolsce "Wiosna 2008". Impreza organizowana jest przez Komisje Turystyki Górskiej Oddziałów PTTK w Krakowie, Nowym Sączu i w Tarnowie. Grupa z Nowego Targu spotyka się na drodze do Sromowiec Wyżnych nad Hałuszową- Przełęcz Osice ( Majerz ). Przejście górskie niebieskim szlakiem w kierunku Przełęczy Chwała Bogu, oraz zejście Wąwozem Szopczańskim szlakiem żółtym do schroniska górskiego "Trzy Korony" na główne uroczystości. Klub zabezpiecza opiekę przewodnicką dla wszyskich uczestników wycieczki. Dojazd i powrót we własnym zakresie.
           Nasza inicjatywa skierowana jest do każdego kto chce: spędzić weekend poza miastem, dowiedzieć się czegoś o górach, bo chodzić i nie wiedzieć, to smutne oraz poznać ludzi, którzy powitają Cię uśmiechem. Dokładne informacje na stronie PTTK Beskid Nowy Sącz

Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę.


Z a p r a s z a m y